Teamleden

 

                                                                                                                                                                 

Jent Hadderingh                                               Annita Post

Directie                                                                     Locatie-coördinator
Email: directie@cantecleerkloosterhaar.nl             E-mail: apost@cantecleerkloosterhaar.nl
                                                                                       Dinsdag en woensdag   
  


                                               

Hilly de Vries                                                    Daniëlle Middel

Groep 1a -2a                                                           Groep 1b - 2b
Emailhdevries@cantecleerkloosterhaar.nl         Email: dmiddel@cantecleerkloosterhaar.nl
Maandag tot vrijdag                                                  Maandag tot Vrijdag

 

                                              

Janet Tromp                                                            Anneke Prijs

Groep 3                                                                         Groep 3
Email: jtromp@cantecleerkloosterhaar.nl              Email: aprijs@cantecleerkloosterhaar.nl 
Maandag, dinsdag en woensdag                              Donderdag en vrijdag

                                                   

                                                

Simone Huisman                                                Lisa Habing

Groep 4                                                                         Groep 5 - 6a
Email: shuisman
@cantecleerkloosterhaar.nl         Email: lhabing@cantecleerkloosterhaar.nl

Maandag tot vrijdag                                               Maandag tot vrijdag


                                                       
 

Marjolein Ambergen                                          Erna Rijstenberg

Groep 6b - 7                                                                Groep 6b - 7 
Email: mambergen@cantecleerkloosterhaar.nl      Email: erijstenberg@cantecleerkloosterhaar.nl
Maandag, dinsdag en woensdag                           Donderdag en vrijdag


                                                       

Alle Timmer                                                        Anneke Prijs

Groep 8                                                                          Groep 8
Email: atimmer
@cantecleerkloosterhaar.nl            Email: aprijs@cantecleerkloosterhaar.nl
Woensdag vrij                                                               Woensdag



                                  

Ageeth Vos                                                          Roelienke Zwols

ib-er                                                                                Onderwijsassistent
ib@cantecleerkloosterhaar.nl

Maandag en om de week op de donderdag            Elke dag

Lianne Oude Littikhuis                                        Daniëlle van Gijzen

Onderwijsassistent, leerlingbegeleidster                    Administratiefmedewerkster
Elke dag


Jeanette Olsman                                              Johan Olthof

Conciërge                                                                     Conciërge
Email: jolsman@cantecleerkloosterhaar.nl

Maandag, woensdag en vrijdag                                Dinsdag en donderdagochtend